• Konkursy propagujące zdrowy styl życia

• W klasach 0 – III przeprowadzony został konkurs kulinarno – fotograficzny o zdrowym odżywianiu „Wiem co jem”. Dzieci za zadanie miały do wykonania zdrowy posiłek z nieprzetworzonych, świeżych produktów. Nasi najmłodsi uczniowie poradzili sobie z zadaniem wyśmienicie. Komisja w składzie p. Anna Dyl, p. Alina Jusińska oraz p. Karolina Szymborska zdecydowała o przyznaniu dwóch pierwszych i dwóch drugich miejsc.

I miejsce – Wiktoria Teofilak, Maja Roguszewska

II miejsce - Bartosz Ślesicki, Bartosz Szymanik

Gratulujemy, życzmy dalszych sukcesów i dziękujemy za udział w konkursie.

W klasach IV – VIII przeprowadzono konkurs wiedzowy. Uczniowie starszych klas musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami z zakresu profilaktyki i zasad zdrowego odżywiania. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. W pierwszym etapie wyłoniono trzy osoby, które w etapie drugim zajęły odpowiednio:

I miejsce – Paweł Kulesza

II miejsce – Gabriela Teofilak

III miejsce – Julia Napiórkowska

Gratulujemy, życzmy dalszych sukcesów i dziękujemy za udział w konkursie.

Anna Dyl

• Pomnik w Mękalinach oczami dziecka

• W dniu 22 grudnia komisja w składzie Pani Zofia Sarnacka i Pani Magdalena Kaczkowska wyłoniły zwycięzców konkursu "Pomnik w Mękalinach oczami dziecka.

Jury miało trudne zadanie. Wszystkie prace były wyjątkowe i w rzeczywisty sposób oddały wygląd pomnika w Mękalinach. Łącznie wpłynęło 11 prac plastycznych z klas 0-III.

Przyznano trzy pierwsze miejsca.

Laureaci konkursu:

• Maja Roguszewska – kl. "0"

• Bartosz Ślesicki – kl. II

• Karol Liśkiewicz – kl. II

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Magdalena Kaczkowska