• Konkurs wiedzy pożarniczej

• Bezpieczeństwo Pożarowe - ważna sprawa!

15 lutego uczniowie naszej szkoły: Jan i Ksawery brali udział w gminnym konkursie "Młodzież Zapobiega Pożarom". Zakres wiedzy w tej dziedzinie jest bardzo obszerny - od pierwszej pomocy przedmedycznej do ochrony przeciwpożarowej. Uczniowie bardzo świetnie poradzili sobie, a uczeń Jan zajął I miejsce - GRATULUJEMY!

Janek będzie reprezentował Gminę w/w konkursie na szczeblu powiatowym. Życzymy sukcesu!

• Ciekawe zawody

• 21 lutego naszą szkołę odwiedziła mama Mateusza, by opowiedzieć uczniom o swoim zawodzie. Mama Mateusza jest położną w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Pracuje z noworodkami i wcześniakami. Pani Ania w ciekawy sposób zaprezentowała nam charakter swojego zawodu. Pokazała sprzęt medyczny jakim na codzień się posługuje. Uczniowie chętnie wysłuchali prezentacji, a także zadawali pytania.

Dziękujemy Pani Ani za ciekawe spotkanie i opowieść o swojej codziennej pracy.

• Ciekawe zawody

• W ramach cyklicznych spotkań z osobami o ciekawych zawodach, gościliśmy w naszej szkolę tatę Janka i Olka. Pan Przemek pracuje w wyszkowskiej hucie szkła. Przybliżył uczniom charakter wykonywanej pracy, zaprezentował jak wygląda produkcja szkła. W ciekawy sposób opowiedział o swojej pracy poprzez prezentację zdjęć i filmów.

Bardzo dziękujemy Panu Przemkowi za poświęcony czas i ciekawą prezentację swojego zawodu.